Mobilná kancelária so sociálnym vybavením a šatňou priamo u vás

Praktická mobilná kancelária so zasadacou miestnosťou, šatňou, WC a sprchou priamo na mieste výkonu práce rýchlo a jednoducho, je ideálnym riešením pre poskytnutie dočasného zázemia pre vašich zamestnancov. Doprajte svojim zamestnancom dočasnú strechu nad hlavou aj tam, kde to bežne nie je možné. Náš kancelársky príves je možné umiestniť na akomkoľvek mieste prístupnom osobným vozidlom.

Kancelársky príves je vybavený zasadacou miestnosťou s kapacitou 6 ľudí, šatníkovými skriňami pre pohodlné uskladnenie osobných vecí, 2 umyvadlami, sprchovým kútom a WC. Naša mobilná kancelária poskytuje plnohodnotné pracovné prostredie, v ktorom sa môžete pohodlne stretnúť s vašimi kolegami. V prípade potreby uloženia osobných vecí, disponuje 8 uzamykateľnými šatníkovými skriňami a v neposlednom rade sprchovým kútom a WC, v ktorých vaši zamestnanci môžu vykonávať základné hygienické potreby.

Čo všetko k prívesu potrebujem?

Príves vám privezieme na vami vopred určené miesto v vopred stanovený termín, takže nemusíte riešiť žiadny komplikovaný a drahý transport ako v prípade kancelárskych kontajnerov. Za dovoz prívesu účtujeme iba 0,50€ za 1km.

Pre správne fungovanie prívesu vrátane všetkých spotrebičov ako odpadové čerpadlo, zásuvky, svietidlá, či elektrické kúrenie je potrebné napojenie na:

Ako si môžem príves rezervovať?

Príves je možné rezervovať na našej stránke v sekcii rezervácia, telefonicky, alebo emailom. Po vyplnení online rezervačného formulára vám systém automaticky vypočíta predbežnú a nezáväznú cenovú ponuku za prenájom vo vami stanovenom termíne. Zároveň mate vo formulári možnosť vidieť aktuálnu obsadenosť daného prívesu.

V príade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na:

mobilneubytovanie@gmail.com

0940 130 093
Späť